Zapamatovat
Obchodní podmínky

Pozor, nové reklamní prvky: https://provize.fayn.cz/reklamni-kampane/detail/3/


FAYN Telecommunications – provizní affiliate systém

fayn affiliateDoporučujte vždy nejvýhodnější FAYN mobilní a internetové volání a získejte provizi 250 Kč za každého získaného zákazníka. Více informací najdete na adrese https://www.fayn.cz/o-nas/partnersky-program/ a řídíme se těmito obchodními podmínkami.


+ vstupní bonus 100 Kč + provize 250 Kč + 5 % referral + 60 dnů cookies


Jak na to?

Po registraci a přihlášení na tomto webu přejděte ve svém účtu na kartu Reklamní kampaně. Zde najdete hotové části HTML kódu, jako bannery a textové odkazy. Ty můžete ihned zkopírovat a využívat.

Kromě toho můžete jakkoli odkazovat na naše weby fayn.cz nebo faynmobil.cz, na kteroukoli jejich stránku. Pro započítání příchozího návštěvníka k vašemu proviznímu účtu stačí do odkazu vložit vaši identifikační značku, například:

https://www.fayn.cz/?a_box=qbyqh84t

Váš affiliate odkaz s identifikační značkou najdete na záložce Nastavení - Nastavení uživatele.

Upozorňujeme: Provize z vyřízené objednávky se zaeviduje na provizním účtu účastníka nejdříve 30 dní po vyřízení objednávky. Vyřízením objednávky se myslí dobití prvního kreditu učástníka, nebo podpis smlouvy!

Obecně schvalování konverzí dáváme více času, jelikož zákazníkům může trvat delší dobu, než například přejdou se svým číslem, nebo jinak úspěšně dokončí proces objednávky.

Využití ochranné známky FAYN

FAYN je registrovanou obchodní známkou. Číslo spisu zápisů ochranné známky u Úřadu průmyslového vlastnictví: 184156 / 256569, 811799.

Při prodeji a propagaci našich služeb můžete využívat jméno firmy (FAYN). Nepoužívejte je však jako klíčové slovo v PPC inzerátech ani v obsahu PPC inzerátů!!! Ani Vy ani my tu nejsme od toho, abychom se v dražbě přetahovali o to, kolik zaplatíme za proklik na náš web z PPC inzerátu, který odpovídá na prosté zadání našeho jména. Nepoužívejte také název FAYN v doménách druhého řádu (za lomítkem být může, stejně jako v doméně třetího řádu).

Nová registrace